Vyřizovat vše skrze mobilní telefon je čím dál tím běžnější. Oblast interkomů, díky naší aplikaci, není v tomto ohledu nijak pozadu.

Úvod

Vyřizovat vše skrze mobilní telefon je čím dál tím běžnější. Oblast interkomů, díky naší aplikaci, není v tomto ohledu nijak pozadu. Naše mobilní aplikace umožňuje komunikovat s návštěvou před vašimi dveřmi, ať jste kdekoliv na světě.

Výzvy

Úkolem bylo navrhnout aplikaci, která bude schopna přijmout hovor kdekoliv na světě. A to na WiFi nebo GSM. Aplikace funguje na pozadí, ale zároveň nemá velkou spotřebu baterie. Navíc bylo potřeba vyřešit plynulé streamování a bezpečnost videa a audia. Integrace všech 2N/Axis interkomů a odpovídajících jednotek nebyla lehkým úkolem. Zároveň měla vzniknout aplikace k jednoduchému a intuitivnímu užívání.

Řešení

Navrhli jsme mobilní aplikaci, integraci do stávajích PBX ústředen o posílání push notifikací. Dále jsme navrhli nový webový portál My2N (www.my2n.com) pro snadné nastavení účtů a zařízení s přihlašováním pouze pomocí QR kódu. Realizovali jsme adaptivní řízení kvality audia a videa a implementovali jsme různé audio a video kodeky.

Závěr

Vznikla mobilní aplikace pro iOS a Android s optimalizací i pro tabletovou verzi. Uživatelé po celém světě si pochvalují její robustnost a spolehlivost. Na výstavách v oblasti telco jsme jediní, kdo ukazují funkční aplikace a ne pouze demo nebo video.

Potřebovali byste vyřešit něco podobného? Napište nám!

MOBILE KEY

Zapomenout klíče je běžné. Ale zapomenout svůj…

INDOORTOUCH + HIPMO

V rodině 2N Interkomů chyběla odpovídací jednotka…

HEARING AID

Kochleární implantát je druh ušního…

KLASIFIKACE

Mít své známky v mobilu a notifikace o…

LDAP MOBILE

V naší firmě vše evidujeme pomocí LDAPu. A to i…

ERM

ERM je prvním z projektů Quanti, na kterém byl…