Konec podpory Xamarinu. V Quanti máme řešení.

MailQ

Zpět

Náš produkt, který může používat i vaše firma.

Představení produktu

Mailingový systém MailQ vznikl na základě požadavků našich zákazníků, pro které vyvíjíme velké webové portály a e-shopy. Jedná se o webovou aplikaci, která zároveň poskytuje aplikační rozhraní pro integraci.

Naši zákazníci, mezi které např. patří Heureka, CzechComputer, Košík, Alpinepro, 4home, Mixit, MND, Uloženka, Biano a další, denně rozesílají statisíce newsletterů (tzv. direct e-maily), transakčních e-mailů a SMS zpráv do mnoha zemí Evropy. Specializujeme se na trhy České a Slovenské republiky, Polska, Maďarska a Rumunska.

Představení problému a jeho řešení

Pro významného klienta jsme v rámci dodávky e-commerce řešení vyvinuli emailingový nástroj, který klientovi poskytl komplexní řešení nejen v e-commerce, ale i s ním spojené marketingové komunikaci. Po pozitivní zpětné vazbě, jsme se rozhodli nabídnout MailQ dále.

Čím vás MailQ odmění?

Vysoká rychlost, spolehlivost, skvělé administrační rozhraní, přístup přes API, ochrana před antispamy,... to vše je pro nás samozřejmost. Od MailQ získáte mnohem více.

V současné době existují dvě instance MailQ, jedna sdílená mezi zákazníky a jedna samostatná pro Mall Group, které z 30 serverů rozešlou dohromady více než 100 milionů e-mailů měsíčně. K MailQ službě se váže také technická podpora, dostupná každý pracovní den.

Použité technologie

Grails framework (Java, Spring, Hibernate, Maven), AngularJS, MongoDB, PostreSQL, Python