Konec podpory Xamarinu. V Quanti máme řešení.

Volné pozice

Hledáme Tebe!

Už něco umíš a chceš nám přinést své znalosti a něco nás přiučit? Nebo toho ještě tolik neumíš, ale máš chuť nasávat nové znalosti? Tak to jsi tu správně!

Výstřižek-min.PNG

Vše začalo větou "Postavme si robota!"

Už jako kluci měli zakladatelé společnosti sen. Dělat věci, které jsou „cool“. Tohle umíme opravdu dobře, ale samotný nápad není vše. Vždy je třeba se zamyslet nad reálným přínosem. Poskytujeme komplexní služby při realizaci projektu od analýzy a návrhu až po provedení a správu. Kromě portálů dodáváme našim klientům informační systémy, mobilní aplikace pro všechny platformy, či návrhy hardware. Díky širokému záběru společnosti jsme schopni dovést projekt od návrhu hardware až po uživatelsky přívětivé aplikace.

 1. Skvělá lokalita

  Sídlíme kousek od Dejvického metra, takže pokud ještě studuješ, do kampusu ČVUT to máš tak 3 minuty chůze. A pokud se ti během dne zachce udělat si pauzu a jít se třeba proběhnout, na Hanspaulce jsi za chvilku.

 2. Super kanceláře

  V našem kanclu v Thákurově ulici pobýváme ve čtyřech patrech, máme super zahradu, kde přes léto grilujeme, fotbálek a XBOX na odpočinek. Pokud dostaneš chuť, vždycky najdeš čerstvé ovoce, dobrou kávu nebo osvěžující Matéčko.

 3. Skvělý tým

  Věkový průměr je kolem třiceti. Jsme parta pohodových lidí, rychle rosteme, teď už nás současně na všech projektech pracuje někdy i přes 90. Sice asi hned nebudeš znát všechny, ale od toho máme například Quanti Prase, což je grilovačka na Strahově, kde můžeš poznat celou firmu i některé klienty.

 4. Možnost změny

  Přesto, že již nejsme úplně malí, pořád máš šanci přijít s novým nápadem, nehrajeme si na juniory a seniory a názor každého se počítá.

 5. Naučíš se nové věci

  Kromě vývojáře jsi nadšený do organizování akcí? Super! Nebo jsi admin se skrytými vlohami na perfektní logistické rozvržení věcí v kanclu? Ještě lepší! Toto všechno si u nás můžeš zkusit, pokud budeš chtít a můžeš tím posouvat firmu, kanceláře, nebo firemní kulturu kupředu.

 6. Workshopy

  Jestli se kromě práce rád vzděláváš i v novinkách v oboru a nebo i úplně něčem novém, co jsi ještě nezkoušel, v Quanti tě v tom maximálně podpoříme.

Volné pozice jsou vypsány níže. Pokud jsi nenašel takovou, kterou hledáš, napiš nám!